Imagini cu impact emoțional! Lovitura a fost atât de puternică încât tânăra a leșinat
Doi bărbaţi din Bucureşti au fost arestaţi preventiv pentru infracţiuni de lovire şi tulburarea ordinii şi liniştii publice, după ce au bătut o femeie pe o stradă din municipiul Braşov, iar imagini cu actele de violenţă au fost filmate şi postate online. VIDEO AICI
Tânăra a leșinat!
Incidentul a avut loc pe bulevardul Eroilor din municipiul Braşov, iar imagini in care se vede cum femeia este agresată au apărut în presa locală. Tânăra a primit două lovituri, ultima fiind atât de puternică încât a leșinat.
Agresorul a fost reținut!
În acest context, poliţia a anunţat iniţial că un bărbat în vârstă de 32 de ani din Bucureşti a fost reţinut. Duminică, IPJ Braşov anunţă că, în cadrul anchetei, poliţiştii au stabilit că o a doua persoana ar fi participat la acţiunile violente, fiind vorba tot despre un bărbat din Capitală. Amândoi au fost iniţial reţinuţi şi apoi arestaţi preventiv.