14.5 C
Craiova
duminică, iunie 4, 2023

Cota 2 (18 ianuarie): Hochei scandinav si fotbal arab!

Oferta redusa astazi, dar noi zicem ca am gasit combinația biruitoare pentru cota 2. Am descoperit un meci de hochei interesant și am luat o favorită certă la fotbal.

 

Statistica ne-a jucat și ieri o festă. După 12 victorii la rând, Ismaily a pierdut. Cu procentaj 100% la 3 plus în deplasare, Omonia a luat-o în freză cu 1-0 și o dată cu ea și noi.

 

Djurgardens – Brynas TM 2 – 2 + (1,39)

 

Ultimele 5 partide directe, disputate in sala din Djurgarden au fost extrem de spectaculoase. Oaspetii nu au aruncat in niciuna dintre ele pucul de mai putin de 3 ori in poarta adversa.

14.02.17 SHL Djurgardens Brynäs 5 : 6 (5 : 5)

12.01.17 SHL Djurgardens Brynäs 4 : 3 (3 : 3)

06.09.16 CF Djurgardens Brynäs 3 : 4 (3 : 3)

14.03.16 SHL Djurgardens Brynäs 5 : 4

10.03.16 SHL Djurgardens Brynäs 5 : 4 (4 : 4)

Noi jucam azi ca oaspetii marcheaza de 2 ori, deci sub limita.

 

Al Kuwait – Al Salmiya 1 (1,4)

 

In ultimele 21 de partide directe cu Al Salmiya, Al Kuwait nu a stiut ce e aia infrangerea. In plus, a inceput perfect noul sezon acasa: 4 victorii din tot atatea posibile si are 6 victorii consecutive in campionat.

Sursa foto: Brynas IF

Loading RSS Feed
Cosmin Cojocareanu
Cosmin Cojocareanuhttps://3minute.net
Fondator 3minute.net. Cu experienta de peste 15 ani in presa.

Related Articles

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Stay Connected

32,055FaniÎmi place
0AbonațiAbonați-vă
spot_img
Loading RSS Feed

Latest Articles