Cota 2 (5 noiembrie): Brackley Town, un fel de Kosovo din Albion!

Am început cu dreptul noul proiect cota 2. A fost verde și am înmulțit miza cu 3.26. Astăzi jucăm o cotă de 3.97 pe care o transformăm în 2.18 pentru siguranță.

Boro U23 – Man United U23 – 2 goluri în repriza secundă, la Silkeborg s-a marcat unul în prima repriză, iar israelienii erau, la un momentdat 4-0, noi îi luasem 3+.

Astăzi e o nouă etapă din Liga Campionilor, dar noi, cum v-am obișnuit în trecut, găsim tot felul de meciuri dubioase de pariat.

Începem cota 2 cu Brackley Town – Spennymoor Town 1 (1.85)

Meciul îl găsiți prin Angliile mici. Argumente: Brackley are 19 meciuri acasă la rând fără înfrângere. În 15 din ultimele 18 a obținut victorii. În 19 din 29 de jocuri a marcat cel puțin 2 goluri. În 27 de partide consecutive nu a fost condusă la pauză.

Barnsley U23 v Crewe Alexandra U23 R2 – 2+ (1.6)

În a doua repriză se marchează minim 2 goluri. Argumentul: în toate cele 11 jocuri de până acum ale gazdelor s-a întâmplat acest fenomen.

Napoli – Salzburg 3+ (1.34)

În meciurile lui Salzburg, fie ele în campionat, fie în Ligă, se dau în general de la 4 în sus.

Cele 3 cote înmulțite dau 3.97. Însă, pentru o și mai mare siguranță, ne-am asigurat biletul la Betfair, pentru o cotă mai micuță, de 2.18. În cazul în care pierdem un meci din cele 3 ne luăm miza înapoi.

In 3minute poti sa citesti si Cota 2 (4 noiembrie): All in pe 6 goluri!

Pont 3minute.net! Fetele de la SCM îți umplu buzunarele!