fbpx

Apărarea lui Patrula – Vodă: 7 goluri încasate în 4 zile!

Sfat tactic cu ironie maximă pentru Papură: Koljic și Ivan, fundași centrali! Poate fi mai rău cu ei?

Săptămână neagră pentru echipa lui Mihai Rotaru, eliminată din Cupa României, cu trei goluri încasate, apoi umilință la București, cu FCSB, scor 4-1. Oltenii ce-și propuseseră eventul au încasat 7 goluri în 4 zile.

PSD Alegeri Parlamentare 2020

Cornel Papură, antrenorul – experiment al lui Rotaru, a spus după meciul de pe Arena Națională: „Greșeli copilărești, ceva de genul la juniori. Nu poți la nivelul acesta să faci asemena greșeli și să nu fi taxat. Mi s-au schimbat total planurile cu accidentarea lui Mihăilă. Înaintea partidei mi s-a spus că poate, iar cu 10 minute înainte mi s-a zis că nu mai poate. Orice greșeală la portar se vede, putea să aleagă altă soluție. A făcut FCSB 2-1, dar la 2-1 am avut situație care în mod normal trebuia să fie gol. Am dat bară bară, apoi am greșit pe contra-atac. Nu e normal ca la acest nivel să greșești așa ușor, lucrurile acestea se taxează în fața unor jucători buni. Așa e fotbalul, trebuie să trecem peste. Să câștigăm cele două meciuri pe care le avem pe teren propriu”.

In 3minute citesti si: Deja-fu: echipa lui Rotaru s-a predat în fața lui Gigi Becali!

Coronavirusul îl atacă pe Rotaru unde-l doare mai tare!

În ciuda deciziei guvernului, steagurile Peluzei Nord pot flutura la FCSB – Craiova!

Perla lui Rotaru, în fuleu spre poarta Islandei!

FCSB-Craiova: Primul 11 al lui Papură!