Reghecampf i-a cerut întăriri lui Rotaru! Pe cine aduce noul antrenor!
Mihai Rotaru s-a hotărât că nu vrea să riște cu Papură pe banca alb-albaștrilor până la vară și este foarte aproape să-l numească pe Reghecampf antrenor. Totuși, tehnicianul vrea să-și aducă doi oameni de încredere în Bănie.
Potrivit prosport.ro, fostul tehnician de la FCSB merge în Bănie cu Bogdan Merișanu si cu Dinu Viorel, care vor fi principalii colaboratori. Nu este exclus, având relație bună cu patronul Mihai Rotaru, să apară și Corneliu Papură în staff.
Reghecampf a mai antrenat în Emiratele Arabe Unite echipa Al Wahda, în perioada iulie 2017 – noiembrie 2018. Acesta a mai pregătit în carieră formațiile Gloria Bistriţa, Universitatea Craiova, FC Snagov, Concordia Chiajna, FCSB, Al Hilal şi Litex Loveci.
U Craiova va avea un nou antrenor!
Transfer de top la Craiova! Rotaru trebuie să bage ariciul în cușcă!
Catalin Anghel
Latest posts by Catalin Anghel (see all)
- Chindia-Craiova: primul 11 al lui Ouzounidis! - februarie 26, 2021
- De ce nu îl vrea Ouzounidis pe Elvir Koljic în teren! - februarie 25, 2021
- Probleme pentru Ouzounidis: 4 jucători indisponibili la meciul cu Târgoviște! - februarie 25, 2021