Răbdarea tânărului vlogger a fost pusă la încercare în momentul în care și-a văzut bolidul avariat!
În urmă cu doar o lună, Selly a obținut permisul de conducere și și-a achiziționat o mașină de 70.000 de euro, cu care se mândrea pe rețelele de socializare.
Din cauza lipsei de experiență, inevitabilul s-a produs și Selly a făcut accident ieri, la Alba Iulia, intr-o zonă aglomerată, conform Spynews. Din primele informații, accidentul ar fi fost provocat de băiat, dar totul s-a rezolvat amiabil, fiind vorba de o simplă tamponare.
Selly: „Azi mi-am luat mașina visurilor mele!”
Din luna noiembrie, de când deține permisul de conudere, fondatorul trupei 5gang, a postat constant fotografii cu mașina mult visată, un Mercedes Cls 2019 450 4M și le promitea fanilor că își va expune mașina și în clipurile sale de pe Youtube. „Munca se răsplătește. Azi mi-am luat mașina visurilor mele. Mercedes cls 2019 450 4M. Urmează niște vlogguri tanc”scria Selly pe Instagram.

În 3 minute poți să vezi și: VIDEO: Eva Măruță face spectacol! Andra a cântat pentru prima dată pe scena alături de fiica sa!
Guvernul a decis! 28 de prefecți pleacă acasă